U kap për drogë, por kishte çaj/ Rama pas arrestimit të piktorit shqiptar në Angli: Si do reagonte Sunak nëse…

U kap për drogë, por kishte çaj/ Rama pas arrestimit të piktorit shqiptar në Angli: Si do reagonte Sunak nëse…

EMRAT/ Të arrestuar në Spanjë, prokuroria kërkon konfiskimin e pasurisë së 2 vëllezërve shqiptarë

EMRAT/ Të arrestuar në Spanjë, prokuroria kërkon konfiskimin e pasurisë së 2 vëllezërve shqiptarë

Me 41 kg heroinë në makinë, kapet 31 vjeçari në Tiranë, në kërkim bashkëpuntori

Me 41 kg heroinë në makinë, kapet 31 vjeçari në Tiranë, në kërkim bashkëpuntori

Shqipëria 14 vite në NATO, Begaj: Krenarë që jemi kontribues për paqen dhe sigurinë!

Shqipëria 14 vite në NATO, Begaj: Krenarë që jemi kontribues për paqen dhe sigurinë!

Fishta i bashkohet Air Albania/ Rama: Shkon në 4 flota jonë e avionëve të kompanisë së flamurit

Fishta i bashkohet Air Albania/ Rama: Shkon në 4 flota jonë e avionëve të kompanisë së flamurit

Associated Press: Qyteti shqiptar që shpreson të tërheqë turistë me tunelet e Enver Hoxhës

Associated Press: Qyteti shqiptar që shpreson të tërheqë turistë me tunelet e Enver Hoxhës

Berisha nxjerr ‘kartën’ e PPSH/ Kryekomunisti Marko Dajti kandidon për Bashkinë e Tiranës me firmën e… Flamur Nokës

Berisha nxjerr ‘kartën’ e PPSH/ Kryekomunisti Marko Dajti kandidon për Bashkinë e Tiranës me firmën e… Flamur Nokës

Lidhjet ruse/ Ish deputeti i PD, padi në SPAK për çiftin Meta-Kryemadhi: Gjigandët e korrupsionit

Lidhjet ruse/ Ish deputeti i PD, padi në SPAK për çiftin Meta-Kryemadhi: Gjigandët e korrupsionit

“Vëllain kriminel e fshehu…”/ Alibeaj-Berishës: Shpifjet e tij, refren i njohur! Ligji për dosjet e lustracionin, domosdoshmëri

“Vëllain kriminel e fshehu…”/ Alibeaj-Berishës: Shpifjet e tij, refren i njohur! Ligji për dosjet e lustracionin, domosdoshmëri

FOTO/ Aksident i frikshëm në aksin ‘Manëz-Gjiri i Lalëzit’: Makina del nga rruga, katër persona të plagosur

FOTO/ Aksident i frikshëm në aksin ‘Manëz-Gjiri i Lalëzit’: Makina del nga rruga, katër persona të plagosur

Kujt i përket ADN e gjetur në makinën që u përdor për sulmin ndaj TCH? Hoxha: Po gjurmohen dhe kamerat

Kujt i përket ADN e gjetur në makinën që u përdor për sulmin ndaj TCH? Hoxha: Po gjurmohen dhe kamerat

Elsa Lila flet për arrestimin e bujshëm: Jam e pafajshme! Izolimi ka qenë një eksperiencë gati kafshërore

Elsa Lila flet për arrestimin e bujshëm: Jam e pafajshme! Izolimi ka qenë një eksperiencë gati kafshërore

“Po ç’paskeni qenë o rubla…”, Rama: Kryemadhi të hetohet për llogaritë në parajsat fiskale!

“Po ç’paskeni qenë o rubla…”, Rama: Kryemadhi të hetohet për llogaritë në parajsat fiskale!

Plagosja e 60-vjeçares, merren në pyetje 23 persona! Hetuesit kthehen të gjejnë gëzhojat

Plagosja e 60-vjeçares, merren në pyetje 23 persona! Hetuesit kthehen të gjejnë gëzhojat

KRYESORE

EKONOMI

SOCIALE

KRONIKË

POLITIKË

SPORT

KULTURË

BOTË

TEKNOLOGJI

KURIOZITETE

SHËNDETI

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com