E rëndë! Ndërron jetë polici që u qëllua nga kolegu brenda në Komisariatin Nr.3

E rëndë! Ndërron jetë polici që u qëllua nga kolegu brenda në Komisariatin Nr.3

“Plas” arma në Tiranë, polici plumba kolegut brenda në Komisariatin Nr.3

“Plas” arma në Tiranë, polici plumba kolegut brenda në Komisariatin Nr.3

“Digjet” raundi i dytë për zgjedhjen e presidentit, Rama: Duhen dy veta për tango, nuk kemi partner

“Digjet” raundi i dytë për zgjedhjen e presidentit, Rama: Duhen dy veta për tango, nuk kemi partner

E ka me Berishën?! Vuajti vendimet e komunizmit, Kapexhiu: Të largohen politikanët e përfshirë. Palaço t’i…!

E ka me Berishën?! Vuajti vendimet e komunizmit, Kapexhiu: Të largohen politikanët e përfshirë. Palaço t’i…!

“Gjynah…”/ Rama: Shembeni ngrehinën e PD, turp që demokratët t’i shkojnë pas një lecke të shpallur ‘non-grata’ nga SHBA

“Gjynah…”/ Rama: Shembeni ngrehinën e PD, turp që demokratët t’i shkojnë pas një lecke të shpallur ‘non-grata’ nga SHBA

Rama, akuza Berishës dhe opozitës: Bathoren e shpalli mrekullinë e 8 të botës. Flisni këtu për mbrojtjen kulturore?! Të kesh dy; një ta mbash e një ta çash

Rama, akuza Berishës dhe opozitës: Bathoren e shpalli mrekullinë e 8 të botës. Flisni këtu për mbrojtjen kulturore?! Të kesh dy; një ta mbash e një ta çash

Media austriake: Askush nuk dëshiron të bëhet president në Shqipëri. Kush do ta pasojë Metën?!

Media austriake: Askush nuk dëshiron të bëhet president në Shqipëri. Kush do ta pasojë Metën?!

“Zbarkimi”/ SHBA po shqyrton dërgimin e Forcave Speciale në Ukrainë: Do synojnë mbrojtjen e ambasadës amerikane në Kiev

“Zbarkimi”/ SHBA po shqyrton dërgimin e Forcave Speciale në Ukrainë: Do synojnë mbrojtjen e ambasadës amerikane në Kiev

Dosja/ Vrasje, intriga, thasë me para dhe tradhti: Gjithçka nga dëshmia e bujshme e Henrik Hoxhajt për Nuredin Dumanin dhe Talo Çelën

Dosja/ Vrasje, intriga, thasë me para dhe tradhti: Gjithçka nga dëshmia e bujshme e Henrik Hoxhajt për Nuredin Dumanin dhe Talo Çelën

Sot 30 vjet nga vrasja e gjykatësit që gjunjëzoi mafian/ Jeta dhe vdekja e Giovanni Falcone

Sot 30 vjet nga vrasja e gjykatësit që gjunjëzoi mafian/ Jeta dhe vdekja e Giovanni Falcone

Xhaçka: Ekziston vullneti i mirë për zgjidhjen e ligjit të luftës. Dendias: Çështja e hapësirës detare përcillet në Hagë

Xhaçka: Ekziston vullneti i mirë për zgjidhjen e ligjit të luftës. Dendias: Çështja e hapësirës detare përcillet në Hagë

‘Yt shoq i ka dhënë tender tët vëllai’/ Spiropali-Berishës: Shko në SPAK. S’jam si ty që nuk e njohe baxhanakun

‘Yt shoq i ka dhënë tender tët vëllai’/ Spiropali-Berishës: Shko në SPAK. S’jam si ty që nuk e njohe baxhanakun

Grida Duma bën kthesë, njeh Berishën si kryetar të PD: Vullneti i demokratëve duhet respektuar

Grida Duma bën kthesë, njeh Berishën si kryetar të PD: Vullneti i demokratëve duhet respektuar

Kërkesa për mocion ndaj Ramës nuk pranohet, Balla propozuesve: Shqipëria ka vetëm një plan A

Kërkesa për mocion ndaj Ramës nuk pranohet, Balla propozuesve: Shqipëria ka vetëm një plan A

KRYESORE

KRONIKË

POLITIKË

EKONOMI

SOCIALE

SPORT

KULTURË

BOTË

TEKNOLOGJI

KURIOZITETE

SHËNDETI

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.