Zbardhet transkripti i telefonatës mes Macron e Putin, 4 ditë para pushtimit rus të Ukrainës

Zbardhet transkripti i telefonatës mes Macron e Putin, 4 ditë para pushtimit rus të Ukrainës

“Paratë mbaruan, të gjitha i mori kompetenti”/ Kreshnik Spahiu nxjerr skandalin: Kur populli ynë shiste shtëpitë për këtë surrat

“Paratë mbaruan, të gjitha i mori kompetenti”/ Kreshnik Spahiu nxjerr skandalin: Kur populli ynë shiste shtëpitë për këtë surrat

Sjell fitime marramendëse/ Nga Shqipëria në Kolumbi e SHBA, si funksionon trafiku i paligjshëm i ngjalave: Prangosen 49 persona

Sjell fitime marramendëse/ Nga Shqipëria në Kolumbi e SHBA, si funksionon trafiku i paligjshëm i ngjalave: Prangosen 49 persona

E plotë/ Zgjerimi i BE, Rama nga Austria: Bullgaria, simboli sesi procesi është kthyer në mjet për të marrë peng shtetet e tjera

E plotë/ Zgjerimi i BE, Rama nga Austria: Bullgaria, simboli sesi procesi është kthyer në mjet për të marrë peng shtetet e tjera

I zuri frymën me shirit ngjitës dhe i mbuloi kokën me qese plastike/ Detajet e tmerrshme të vrasjes së grekes nga shqiptari, gjykata e Kukësit vendosi ta lirojë

I zuri frymën me shirit ngjitës dhe i mbuloi kokën me qese plastike/ Detajet e tmerrshme të vrasjes së grekes nga shqiptari, gjykata e Kukësit vendosi ta lirojë

Nga Integrimi tek Reforma në Drejtësi/ Rama intervistë për “France 24”: Jam i trishtuar për BE, me Bullgarinë isha i zemëruar

Nga Integrimi tek Reforma në Drejtësi/ Rama intervistë për “France 24”: Jam i trishtuar për BE, me Bullgarinë isha i zemëruar

Kujdes/ Jo vetëm makina inteligjente, “Rrugorja” ngre dronin për shoferët problematikë

Kujdes/ Jo vetëm makina inteligjente, “Rrugorja” ngre dronin për shoferët problematikë

Plagosën djalin e pronarit të Hotel Volorekës në Pogradec, arrestohet një prej autorëve! Ende në kërkim tjetri

Plagosën djalin e pronarit të Hotel Volorekës në Pogradec, arrestohet një prej autorëve! Ende në kërkim tjetri

“Si më rekrutoi SHISH”/ Rrëfimi i ‘spiunes’ shqiptare: Stërvitja dhe misionet! Ka shumë gra dhe vajza, frika ime më e madhe…

“Si më rekrutoi SHISH”/ Rrëfimi i ‘spiunes’ shqiptare: Stërvitja dhe misionet! Ka shumë gra dhe vajza, frika ime më e madhe…

Ergys Dashin e eliminuan në Ekuador/ Shkatërrohen dy bandat e tij në Slloveni! 11 në pranga, sekuestrohen 60 mijë euro

Ergys Dashin e eliminuan në Ekuador/ Shkatërrohen dy bandat e tij në Slloveni! 11 në pranga, sekuestrohen 60 mijë euro

“Procesi si pilulë kundër depresionit”/ Rama për France24: Nuk jemi ne ngadalë, por BE-ja!

“Procesi si pilulë kundër depresionit”/ Rama për France24: Nuk jemi ne ngadalë, por BE-ja!

“Segmente të caktuara shfrytëzohen kundër sigurisë…”/ Raporti i SHISH: Propaganda e dezinformomi janë instrumentet më të përdorura, aktorë joperëndimorë…!

“Segmente të caktuara shfrytëzohen kundër sigurisë…”/ Raporti i SHISH: Propaganda e dezinformomi janë instrumentet më të përdorura, aktorë joperëndimorë…!

“Rama e Meta e dinë”/ Karamuço: Kush është “Çelësi”, zyrtari i lartë shqiptar që ka tentuar t’i shesë sekrete shtetërore një diplomati të huaj

“Rama e Meta e dinë”/ Karamuço: Kush është “Çelësi”, zyrtari i lartë shqiptar që ka tentuar t’i shesë sekrete shtetërore një diplomati të huaj

Nivel i ulët/ Publikohen notat e provimit të maturës të lëndës gjuhë-letërsi! Vetëm 4 nxënës ekselentë, 383 ngelës

Nivel i ulët/ Publikohen notat e provimit të maturës të lëndës gjuhë-letërsi! Vetëm 4 nxënës ekselentë, 383 ngelës

KRYESORE

KRONIKË

POLITIKË

EKONOMI

SOCIALE

SPORT

KULTURË

BOTË

TEKNOLOGJI

KURIOZITETE

SHËNDETI

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.