Australia dëbon Djokoviç, tenisti humbet gjyqin

Australia dëbon Djokoviç, tenisti humbet gjyqin

‘Beteja’ në terren/ Basha dhe Berisha “kokë më kokë” në Fier e Shkodër për të takuar demokratët!

‘Beteja’ në terren/ Basha dhe Berisha “kokë më kokë” në Fier e Shkodër për të takuar demokratët!

Saga e pandëshkuar e Sali Berishës, lidhje me një rreth vrasësish, të akuzuar, po edhe zhdukjet dhe ekzekutimet për interesa politike!

Saga e pandëshkuar e Sali Berishës, lidhje me një rreth vrasësish, të akuzuar, po edhe zhdukjet dhe ekzekutimet për interesa politike!

Erdogan në Shqipëri/ Ja 7 marrëveshjet e rëndësishme që pritet të firmosen në Tiranë

Erdogan në Shqipëri/ Ja 7 marrëveshjet e rëndësishme që pritet të firmosen në Tiranë

Lëvizjet e reja! Basha bën ndryshime në strukturën e PD-së: Alibeaj në vend të Rrushajt, Gjekmarkaj bëhet zëvendës i Bashës

Lëvizjet e reja! Basha bën ndryshime në strukturën e PD-së: Alibeaj në vend të Rrushajt, Gjekmarkaj bëhet zëvendës i Bashës

Sheshit në Laç do t’i vihet emri i tij/ Ja agjenda e vizitës së Erdogan në Shqipëri!

Sheshit në Laç do t’i vihet emri i tij/ Ja agjenda e vizitës së Erdogan në Shqipëri!

COVID-19/ Raporti i Ministrisë së Shëndetësisë: U bënë 7023 testime, 2163 qytetarë të infektuar, 3 humbje jete dhe 824 të shëruar

COVID-19/ Raporti i Ministrisë së Shëndetësisë: U bënë 7023 testime, 2163 qytetarë të infektuar, 3 humbje jete dhe 824 të shëruar

Seancë e jashtëzakonshme për referendumin e Serbisë/ Miratohet rezoluta, parlamenti i Kosovës e hedh poshtë

Seancë e jashtëzakonshme për referendumin e Serbisë/ Miratohet rezoluta, parlamenti i Kosovës e hedh poshtë

“Stop tranzicionit 30-vjeçar”/ Basha të rinjve: Elitat s’po qarkullojnë. Politika nuk njeh karrige të përjetshme dhe të salduara

“Stop tranzicionit 30-vjeçar”/ Basha të rinjve: Elitat s’po qarkullojnë. Politika nuk njeh karrige të përjetshme dhe të salduara

Sërish lëkundje të forta tërmeti, epiqendra në Veri të vendit: Ja sa ishte magnituda

Sërish lëkundje të forta tërmeti, epiqendra në Veri të vendit: Ja sa ishte magnituda

Berisha me akuzë të re: Basha, pas kompanive të basteve! Eshtë me 80% pronar në Qipro. Batoni e ndihmoi për…!

Berisha me akuzë të re: Basha, pas kompanive të basteve! Eshtë me 80% pronar në Qipro. Batoni e ndihmoi për…!

30 vjet FRESSH/ Rama të rinjve: Politika në listën e fjalëve të pista, politikanët të mallkuar

30 vjet FRESSH/ Rama të rinjve: Politika në listën e fjalëve të pista, politikanët të mallkuar

“Si merrte bashkëshortja ime të shara”/ Berisha në Lezhë: Edi Rama dhe Lulzim Brava duan të mbajnë peng pluralizmin

“Si merrte bashkëshortja ime të shara”/ Berisha në Lezhë: Edi Rama dhe Lulzim Brava duan të mbajnë peng pluralizmin

“Rama, Meta dhe Berisha kanë dalë hapur kundër Bashës”/ PD nxjerr VIDEO: ‘Trekëndëshi i Bermudës’ janë e shkuara

“Rama, Meta dhe Berisha kanë dalë hapur kundër Bashës”/ PD nxjerr VIDEO: ‘Trekëndëshi i Bermudës’ janë e shkuara

KRYESORE

KRONIKË

POLITIKË

EKONOMI

SOCIALE

SPORT

KULTURË

BOTË

TEKNOLOGJI

KURIOZITETE

SHËNDETI

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.