VIDEO/Shitësja ambulante rrëzon me “nokaut” policen serbe

Në media qarkulloi edhe video e këtij momenti, që tregon se policja për një kohë të gjatë nuk ka mundur të ngrihet pas goditjes që mori, transmeton Reporteri.net.

Deri te ngjarja siç raportohet erdhi pasi policja komunale i kërkoi shitëses të largohej nga tregu.

Siç shihet në pamje shitësja iu përgjigj se ka fëmijë për të mbajtur dhe nuk mund ta bëjë.

Kur gjërat u përkeqësuan, siç shihet në video, shitësja eskalon duke e goditur policën!

Raportohet se më pas ajo u arrestua.

Raportohet se më pas ajo u arrestua.

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.