VIDEO/ Tensione të forta në stadium, tifozët e Malit të Zi sherr me ata të Kosovës

Perleshje Kosov

 

Pushimi mes pjesëe të para duket se nuk ka shkuar mirë në tribunat e stadiumit “Fadil Vokrri” të Prishtinës, gjatë ndeshjes mes Kosovës dhe Malit të Zi.

 

Nëpërmjet pamjeve të publikuara nga mediat atje, shihet se tifozët miq, janë përleshur me disa prej tifozëve shqiptarë që gjendeshin pranë tribunës së tyre.

Edhe pse një numër i madh stjuartësh gjendej aty, ata kërkonin konfrontimin fizik, por më pas gjithçka u qetësua.

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.