E rëndë në Kavajë/ Një grua e moshuar gjendet e mbytur në pusin e shtëpisë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në fshatin Luz të Vogël në qytetin e Kavajës.

Burime zyrtarë të policisë bëjnë të ditur se është gjetur e mbytur në pusin pranë banesës, 75-vjeçarja L. X.

Nga hetimet paraprake, dyshohet se gruaja është vetëhedhur në pus. Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të saj.

Njoftimi i Policisë:

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 09.04.2022, në Kavajë, në fshatin Lus i Vogël, nga familjarët, është gjetur e mbytur në pusin pranë banesës së saj, në dukje pa shenja dhune, shtetasja L. X., 75 vjeçe. Nga hetimet paraprake të kryera, dyshohet se është vetë-hedhur në pus.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com