Vrau me thikë në zemër të riun/ Arbër Kote refuzohet nga paraburgimi i Durrësit

Vrasja Ne Durres Idajet Dulla Urgjenca

Arbër Kote, autor i dyshuar për vrasjen e 33-vjeçarit Idajet Dulla do të qëndrojë në burgun e Fushë-Krujës deri në përfundim të gjykimit.

Vrasja ndodhi në 19 shtator në qytetin e Durrësit.  ‘BalkanWeb’ raporton se Kote, i cili akuzohet se vrau me thikë në zemër të riun, nuk është pranuar nga paraburgimi i Durrësit.

Shkak është bërë fakti se babai i tij Kotes ka qenë drejtor i paraburgimit në Durrës dhe ka konflikt interesi.

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.