Video/Makina merr flakë sapo del nga servisi në Krujë

Një incident i ndodhur mbrëmjen e sotme në Krujë ka shkaktuar jo pak panik tek qytetarët por edhe vizitorët. Një makinë tip “Volkswagen Pasat” ka marrë flakë sapo ka dalë nga një servis në rrugën e kalasë së Krujës.

Sipas dëshmitarëve, mjeti në pronësi të shtetasit me iniciale B.T. ka marrë flakë sapo ka dalë nga servisi dhe mendohet se ka pësuar një defekt në sistemin elektrik. Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar. (BW)

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.