Pas Georgina , stilistja shqiptare vesh Belenën

Untitled 16

ITALI

Belen Rodriguez është shfaqur elegante si gjithmonë në “Tu si que vales”. Ajo mbante veshur një fustan të bardhë, saten, bust dhe të çarë nga njëra këmbë.

Fustani është një krijim i stilistes shqiptare Lia Stublla, emri i së cilës është dëgjuar shpesh, sidomos kur vjen puna te tapeti i kuq i eventeve të rëndësishme.

Georgina Rodriguez i ka zgjedhur shpesh stilimet e Stubllas. Së fundmi e pamë Georgina-n të veshur nga Lia, në Festivalin e Filmit në Venecia.


Edhe për Festivalin e Sanremos, ajo kishte zgjedhur jo një, por dy krijimet të stilistes shqiptare. Ja edhe njëherë tjetër kur Georgina mban veshur fustanin e Stubllas.

  • foto galeri
Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.