Pamje të reja nga pas selisë së PD/ Mbështetësit duke thyer me gurë të gjithë xhamat e dritareve

“BalkanWeb” sjell pamje të reja nga protesta e dhunshme, që zgjati rreth tri orë, para selisë së PD, e thirrur nga Sali Berisha.

Imazhet tregojnë momentin, kur disa mbështetës të Berishës dalin nga pas selisë blu dhe godasin me gurë xhamat e dritareve.

Në pamje shihet qartë sesi protestuesit thyejnë me gurë të gjitha xhamat e dritareve të selisë.

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com