Me fustan të bardhë, çantë e sandale jeshile/Gjyqtarja me akuzë korrupsioni e Elbasanit mbërrin në GJKKO

Ka mbërritur këtë të diel në Gjykatën e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit gjyqtarja e Elbasanit, Zamira Vyshka.

E kombinuar me çantë e sandale jeshile, si dhe një fustan të bardhë, gjyqtarja shihet nën shoqërinë e policëve duke hyrë në sallën e GJKKO për masën e sigurisë.

Ajo u arrestua pak ditë më parë nën akuzën e korrupsionit, pasi dyshohet se kishte marrë 4 milionë lekë për të lehtësuar masën e sigurisë për shtetasin Zhuliano Musai, i akuzuar për plagosje. BW

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com