Masakroi me thikë 60-vjeçarin dhe nipin e tij në Kavajë, pranga autorit (EMRI)

Besnik Çelmeta

Arrestohet Rizan Aliu, autor i dyshuar i plagosjes me thikë të 60-vjeçarin Besnik Çelmeta dhe nipin e këtij të fundit.

Ngjarja ndodhi vetëm 4 ditë më parë në një lokal në Kavajë. Burime për BalkanWeb bëjnë me dije se Aliu është arrestuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrsit rreth orës 21:00.

Arrestimi i tij është bërë i mundur falë angazhimit të policisë së Kavajës në bashkëpunim me atë të qytetit bregdetar. BW

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.