Itali/ Dhunoi dhe grabiti një prostitutë, pranga 25-vjeçarit shqiptar

094423490 58a04eb5 8922 460b A426 4b3e39b471cb

Policia italiane ka vendosur në pranga një 25-vjeçar me origjinë shqiptare, pasi dyshohet se ka dhunuar e grabitur një prostitutë.

Mediat italiane shkruajnë se gruaja me nënshtetësi të huaj, lajmëroi karabinierët se ajo kishte hipur në makinë me një të ri, për të kryer marrëdhënie seksuale, por sipas gruas, ai nisi ta sulmojë dhe t’i kërkojë para.

Më pas thuhet se i riu i mori gruas çantën brenda së cilës kishte 100 euro dhe kartën e identitetit. Bazuar në përshkrimin e gruas, efektivët nisën menjëherë kërkimet dhe ranë në gjurmët e 25-vjeçari.

Policia bëri të mundur marrjen mbrapsht të sasisë së parave dhe mjetit të identifikimit dhe ato ia ktheu gruas. Ndërsa shqiptari u shoqërua për në ambientet e policisë.

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.