Horoskopi 25 Maj 2016

Dashi

Jeta juaj ne çift do jete gjithë kohës e mbrojtur sot. Si ju ashtu edhe partneri do i shtoni dozat e imagjinatës dhe kënaqësitë do jene akoma me te forta. Beqaret nuk do kenë asnjë lloj ndryshimi ne jetën sentimentale, reshtu qe do ju duhet ende te presin edhe pak kohe. Ne planin FInanciar do jete një dite me shume fat. Po vazhduat ne këtë mënyrë shume shpejt keni për t’u pasuruar.

Demi

Dite e shkëlqyer ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni me fat qe keni dike si partneri ne krah dhe do kaloni me te momente te paharruara. Beqaret do afrohen mjaft me një person sharmant dhe inteligjent ne te njëjtën kohe. Te ardhurat do përmirësohen ndjeshëm fale përmbylljes me sukses te një projekti te nisur prej disa kohesh.

Binjakët

Kombinimi i yjeve do jete shume i mire sot për jetën tuaj ne çift dhe gjerat do ecin për mrekulli. Mund te ketë edhe darka romantike me qirinj. Për beqaret do ndodhe një mrekulli qe do ua ndryshoje jetesën njëherë e mire. Do ndihen tërësisht te plotësuar. Ne planin FInanciar do i rregulloni te gjitha problemet qe keni pasur dhe do jeni shume me te qete ne mbrëmje.

Gaforrja

Zemra juaj nuk do jete shume e qete gjate kësaj dite. Urani ka rrezik te sjelle tension dhe debate te forta me partnerin. Po nuk u treguat te duruar dhe te hapni rruge sa te mundni, gjithçka do shkatërrohet. Beqaret do jene te përqendruar tek puna dhe nuk do mendojnë shume për dashurinë. Për FInancat do jete dite pozitive dhe pa probleme. Do dini si t’i bëni me kujdes llogarite.

Luani

Duhet ta shfrytëzoni sa te mundni kohen kur te jeni pranë partnerit tuaj sot sepse jo gjithmonë do ketë dite te tilla. Me njeri-tjetrin do merreni vesh edhe vetëm me disa shikime. Beqaret do kenë takime te paparashikuara te cilat mund t’i bëjnë t’iu rrahe zemra fort. Ne planin FInanciar fati do ju buzëqeshë gjithë kohës, por nga ana tjetër do jeni një menaxher i shkëlqyer.

Virgjëresha

Duhet te jeni sa me te matur qe te mundeni sot ju te dashuruarit sepse partneri nuk do jete ne humorin e duhur dhe mund te lindin mosmarrëveshje. Beqaret do jene realiste dhe nuk do kërkojnë asgjë me ngulm. Me mire kur gjithçka rrjedh natyrshëm. Ne planin FInanciar, jo vetëm qe nuk do ketë probleme, por situata mund te përmirësohet tej mase.

Peshorja

Dite mjaft e qete do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni mire ne çdo moment dhe nuk do kërkoni sage me shume nga partneri. Beqaret ka rrezik te bëjnë gabim,e ndërkohë qe do jene ne kërkim te shpirtit te tyre binjak. Buxheti do ketë përmirësime edhe pse ju nuk do tregoheni aspak te matur me shpenzimet. Do FItoni para nga një pune e mbaruar.

Akrepi

Dite me e kënaqshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ja kaloni mjaft mire me njeri-tjetrin dhe emocionet do shtohen nga ora ne ore. Beqaret do kenë mundësi për aventura te jashtëzakonshme, por nuk do i shfrytëzojnë ato. Për te përmirësuar FInancat nuk duhet te shkoni ne kazino, por duhet te tregoheni te kujdesshëm me shpenzimet dhe t’iu organizoni me kujdes te ardhurat qe do keni.

Shigjetari

Dite e ngrohte dhe e këndshme do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Pranë partnerit do ndiheni te plotësuar, prandaj as qe do e mendoni t’i hidhni sytë diku tjetër. Ata qe janë vetëm duhet te joshin sa te mundin sepse personat qe do jene rreth e rrotull do jene vërtet interesante. Ne planin FInanciar problemet do jene me te pakta, por gjithsesi do ekzistojnë.

Bricjapi

Do jeni shume autoritare ndaj partnerit tuaj sot dhe kjo mund ta nxehe tej mase atmosferën. Mundohuni te ndaleni dhe te jeni me te logjikshëm. Beqaret do kenë vetëm ×irte kalimtare, asgjë me shume sesa aq. Do ju duhet te presin ende për ndryshime me te mëdha. Ne planin FInanciar do keni sukses te garantuar. PërFItoni nga rasti për te hequr edhe disa para mënjanë.

Ujori

Me ne fund do e rigjeni qetësinë ne jetën tuaj ne çift sot. I keni kuptuar gabimet e bëra dhe do mundoheni vetëm te ruani një komunikim te ngrohte me partnerin. Beqaret do kenë një dite mjaft intensive dhe te mbushur me takime te jashtëzakonshme. Edhe ne planin FInanciar gjerat do ju shkojnë ashtu si i keni dëshiruar gjithmonë. Shume persona do ju kenë zili.

Peshqit

Te nxitur nga yjet sot do bashkëpunoni me tepër me partnerin tuaj dhe do i shprehni ndjenjat si asnjëherë me pare. Asgjë nuk do ju ece keq. Beqaret do kenë një dite te vështirë dhe nuk do kenë shume kohe te mendojnë për jetën sentimentale. Shume shpejt kane për te ndodhur gjera te jashtëzakonshme reshtu qe le t’ia lënë gjerat kohës. Financat do jene me te mira se pak dite me pare./a.m.

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com