Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza” konfirmon 27 fluturime për të dielën

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza” njoftoi se për ditën e diel, 27 shtator, janë konfirmuar 27 fluturime në destinacione të ndryshme. Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza” kërkon nga pasagjerët të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjienës, ndërsa kujton se maskat janë të detyrueshme.⠀⠀⠀

Sipas njoftimit të TIA-s, lejohen të udhëtojnë, rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit EU dhe qytetarët me dokumente të veçanta. ⠀⠀ Tirana International Airport njofton se fluturimet e konfirmuara për ditën e dielë janë:⠀⠀

Austrian Airlines – Tiranë – Vjenë dhe kthim Wizz Air – Tiranë – Milano dhe kthim Alitalia – Tiranë – Bergamo dhe kthim Air Albania – Tiranë – Bergamo dhe kthim Lufthansa – Tiranë – Frankfurt dhe kthim Blue Panorama – Tiranë – Gjenova dhe kthim Wizz Air – Tiranë – Bruksel dhe kthim Blue Panorama – Tiranë – Bolonja dhe kthim Air Albania – Tiranë – Milano dhe kthim Pegasus – Tiranë – Stamboll dhe kthim Albawings – Tiranë – Perugjia dhe kthim EasyJet – Tiranë – Gatwick dhe kthim Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim Austrian Airlines – Tiranë – Vjenë dhe kthim Blue Panorama – Tiranë – Torino dhe kthim Wizz Air – Tiranë – Vjenë dhe kthim Blue Panorama – Tiranë – Romë dhe kthim Blue Panorama – Tiranë – Verona dhe kthim Albawings – Tiranë – Piza dhe kthim Aegean – Tiranë – Athinë dhe kthim
Wizz Air – Tiranë – Bergamo dhe kthim Wizz Air – Tiranë – Luton dhe kthim Belavia – Minsk – Tiranë dhe kthim TUI – Tiranë – Bruksel dhe kthim (Çarter turistik) Blue Panorama – Tiranë – Milano dhe kthim EasyJet – Tiranë – Milano dhe kthim Air Albania – Tiranë – Stamboll dhe kthim

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.