FOTO/ Rrjedhje gazi prej një autoboti në Tiranë, forcat zjarrfikëse në vendngjarje. Venë në kontroll flakët

Një autobot në i cili do të mbushte me gaz një pikë karburanti ka pësuar rrjedhje gazi.

Ngjarja ka ndodhur në Kombinat në kryeqytet, në një pikë e cila përdoret nga qytetarët edhe për të mbushur bombolat e gazit.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se nuk ka të lënduar . Gjithashtu mësohet se forcat zjarrfikëse kanë ndërhyrë dhe kanë vënë në kontroll flakët.

Zjarr

FOTO/ Rrjedhje gazi prej një autoboti në Tiranë, forcat zjarrfikëse në vendngjarje. Venë në kontroll flakët

 

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.