Vështirësi në frymëmarrje dhe dhimbje, Bebe Rexha do t’i nënshtrohet operacionit

Bebe Ok

Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha tregoi se ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore për shkak se vuan nga infeksioni i sinusit. Këngëtarja u shpreh se mezi merr frymë dhe se kishte dhimbje koke prej ditësh.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Dje Bebe ka treguar se për shkak se infeksioni nuk ka kaluar pas kaq ditësh do të duhet t’i nënshtrohet një operacioni.

“Shkova tek doktori për infeksionin e sinusit që nuk po largohet dhe më tha që më duhet t’i nënshtrohem një operacioni”, thotë Bebe.

Në një postim tjetër këngëtarja tregon se po kalon momente të vështira larg prindërve dhe kërkon të ketë pranë nënën e saj.

Next Post

Comments 1

  1. Lida Al says:

    Te shkuara sa me shpejt, vajze e dashur, ti engjell i bukur e me shpirt te madh. Shqiptaret te duan kudo qe jane.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

ADVERTISEMENT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.