Tirana gdhihet me tërmete: Ja sa ishte më i forti

Tirana gdhihet me termete, pasi disa lëkundje tërmeti janë ndjerë prej mbrëmjes së kaluar në Shqipëri.

Pas mesnate sipas të dhënave të Institutit të Gjeoshkencave Ujit dhe Mjedisit janë rreth 7 lëkundje, më e madhja me magnitudë 4 të shkallës rihter në orën 2:18.

E njëjta lëkundje sipas EMSC ka qenë me magnitudë 4.5.

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

ADVERTISEMENT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.