Tërmet me magnitudë 4.5 Richter , epiqendra 18 kilometra nga Kurbneshi

Termet 3 768x432 2

 

 

 

Një tërmet ka goditur sot Kukësin, me një mangudë 4.52 të shkallës rihter. Mësohet se epiqendra e tërmetit ka qenë në Barrë të Kukësit. Epiqendra eshte 18 kilometra nga Kurbneshi dhe 15 km në veri-perëndim të Peshkopisë.

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.