Ronaldo dhe Messi refuzuan 6 milionë euro në vit për të reklamuar…

“Cristiano Ronaldo ka refuzuar 6 milionë në vit për t’u bërë imazhi i një fushate që synon promovimin e turizmit në Arabinë Saudite”. Kjo është ajo që raporton “Telegraph”, e cila shpjegon se si frika për të patur një ndikim negativ në imazhin e tij ishte në bazë të refuzimit të kampionit të Juventusit, sepse kjo mundësi dilte ashtë etikës së përcaktuar nga pesë herë fituesi i “Topit të Artë”, në këtë drejtim. Sipas tabloidit britanik, pas “jo” së portugezit, vendi i Gjirit Persik do të refuzohej nga një tjetër yll, Lionel Messi, i kontaktuar menjëherë më pas, me një ofertë të ngjashme. Lexo.com.al
Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.