Modelja Oriola Marashi na shfaqet me thikë në dorë dhe bën humor: Kujtuat se do vrisja të dashurin?

640 0 5cc065e18ed13

Modelja e njohur Oriola Marashi prej kohësh është në një lidhje me futbollistin kosovar Eros Grozda. Por kjo u konfirmua vetëm pak kohë më parë, kur çifti vendosi të mos fshihej më, duke u shfaqur bashkë në publik dhe në rrjetet sociale.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi Oriola është zhvendosur në shtëpinë e futbollistit në Kroaci, e këtë e kanë treguar dy personazhet në fjalë përmes postime të shumta. Ajo që ka tërhequr vëmendje, ka qënë një video e postuar nga modelja, e cila shfaqet me një thikë në dorë, teksa ecën në oborrin e shtëpis së Eros.

“Menduat se do vrisja të dashurin?”- shkruan ajo krahas videos ku në fakt shkon në breshërin e mbledhur në një karrige dhe e copëton me thikë.

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.