Michael Douglas nxjerr në shitje vilën e tij në Majorka

Është në shitje nga 2014 por akoma nuk ka gjetur një blerës vila në Majorka e Michael Douglas dhe Catherine Zeta Jones, e cila mund të blihet vetëm duke shpenzuar 29 milion dollar në krahasim me 50 që ishte çmimi fillestar kur doli në shitje në fillim.

E ndërtuar në ishullin spanjoll në shekullin e XIX nga duka Luigi Salvatore d’Asburgo, vila shtrihet në një sipërfaqe 200 hektar me vreshta dhe rezidenca të vogla.

Por bukuria e vendit duket se nuk ka bindur askënd deri tani, duke detyruar aktorin të zbresë në fushë personalisht dhe nëpërmjet zërit të tij të bëjë prezantimin promocional. Ndoshta kushedi dikush mund të bindet teksa dëgjon zërin e e aktorit të madh. (BW)

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.