“Kthesa e Kamzës”/ Makina përplas 52-vjeçarin me biçikletë

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 17:25, tek “kthesa e Kamzës”, mjeti me drejtues shtetasin F.Gj., 27 vjeç, ka aksidentuar biçiklistin shtetasin XH.K., 52 vjeç.

I plagosuri është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekeve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

ADVERTISEMENT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.