Kosovë/ Përsëri 2 viktima nga COVID-19 edhe 166 raste të reja

5d73e8f0 A63e 409f Bc88 62a55a085800 Cx0 Cy0 Cw87 W1023 R1 S

KOSOVA

Kosova ka regjistruar sërish 2 viktima nga COVID-19 ashtu si një ditë më parë.

Po ashtu në shtetin fqinj pati 166 raste të reja.

Kosova si shumica e shteteve ballkanike dhe europiane duket se po përjeton një valë të dytë nga COVID-19.

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.