Konfirmohen 27 fluturime për të enjten në Aeroportin Ndërkombëtar “Nënë Tereza”

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza” njoftoi sot se janë konfirmuar për ditën e enjte 27 fluturime. TIA njofton se fluturimet e konfirmuara për ditën e enjte janë:⠀

Wizz Air – Tiranë – Torino dhe kthim Wizz Air – Tiranë – Dortmund dhe kthim Wizz Air – Tiranë – Milano dhe kthim Alitalia – Tiranë – Romë dhe kthim Albawings – Tiranë – Frankfurt dhe kthim Blue Panorama – Tiranë – Ankona dhe kthim Wizz Air – Tiranë – Bolonja dhe kthim Wizz Air – Tiranë – Catania dhe kthim Blue Panorama – Tiranë – Torino dhe kthim Blue Panorama – Tiranë – Bergamo dhe kthim Air Albania – Tiranë – Milano dhe kthim Albawings – Tiranë – Perugia dhe kthim Lufthansa – Tiranë – Frankfurt dhe kthim Austrian – Tiranë – Vjenë dhe kthim Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim Blue Panorama – Tiranë – Verona dhe kthim Albawings – Tiranë – Piza dhe kthim Aegean – Tiranë – Athinë dhe kthim Wizz Air – Tiranë – Frankfurt dhe kthim Air Albania – Tiranë – Bolonja dhe kthim Wizz Air – Tiranë – Luton dhe kthim Air Albania – Tiranë – Verona dhe kthim Wizz Air – Tiranë – Bergamo dhe kthim TUI – Tiranë – Bruksel dhe kthim British Airways – Tiranë – Heathrow dhe kthim Belavia – Tiranë – Minsk dhe kthim (Çarter turistik) EasyJet – Tiranë – Milano dhe kthim TIA i bën apel pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjienës. Maskat janë të detyrueshme. Po ashtu, TIA bën të ditur se lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian dhe nënshtetasit e BE-së.

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

ADVERTISEMENT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.