Horoskopi 12 Maj 2016

Dashi

Ju te dashuruarit do ndiheni me mire se kohet e fundit. Çastet romantike dhe pasionante do shumëÖshohen dhe emocionet gjithashtu. Beqaret do duan te krijojnë një lidhje vetëm për inat te të tjerëve dhe kjo ide do i çojë drejt gabimeve serioze. Ne planin Önanciar fati do ju buzëqeshë ne çdo moment. Do i kryeni pa frike te gjitha shpenzimet qe do ju nevojiten.

Demi

Do e joshni me mënyra nga me te ndryshme partnerin tuaj sot dhe atij as qe do i shkoje neper mend te shikoje dikur tjetër. Priten shume momente romantike. Dialogu gjithashtu do jete për t’u pasur zili. Beqareve do ju duket sikur do rilindin pas një takimi qe do realizojnë. Ne planin Önanciar do jeni gjithë kohës me fat. Ndihmojini paksa edhe te afërmit tuaj.

Binjakët

Do i shtoni dozat e imagjinatës sot ju te dashuruarit dhe jeta ne çift do marre një kthese akoma me te bukur. Kënaqësitë do jene te papërshkrueshme. Beqaret do ×irtojnë me disa persona gjate një feste dhe mund te afrohen mjaft me disa. Sektori i Önancave do jete me i mire se kurrë me pare. PërÖtoni për te kryer edhe investime te mëdha, por edhe për te shlyer borxhet.

Gaforrja

Zemra juaj do rrahe shume fort sot për ata qe janë ne një lidhje. Partneri do ju beje një propozim qe do ju mahnite e do ju drithërojë. As nuk duhet te mendoheni dy here për ta pranuar. Beqaret nuk do binden menjëherë nga personat qe do takojnë dhe do preferojnë te presin disa kohe para se te hedhin hapa. Me shpenzimet bëni kujdes sepse mund te keni probleme serioze.

Luani

Do Ölloni projekte te përbashkëta me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe kjo do ju afroje me tepër me njeri-tjetrin. Do mund te zgjidhni edhe disa probleme te se shkuarës. Beqaret do i kalojnë një e nga një te gjitha vështirësitë ne pune dhe do mendojnë me tepër për dashurinë. priten mundësi interesante. buxheti me shume gjase do përmirësohen ne mënyrë te ndjeshme.

Virgjëresha

Dite me harmonike dhe e mbushur me bashkëpunim do jete kjo e sotmja. Do jeni me te qete se disa dite me pare dhe do toleroni here pas here. Beqaret nuk duhet te nxitohen dhe te hedhin hapa te nxituara, pasi mund te lëndohen shume shpejt. Ne planin Önanciar ka rrezik t’iu dalin probleme goxha te mëdha, te cilat.

Peshorja

Edhe pse priten disa përmirësime, duhet thënë se jeta juaj ne çift nuk do jete tërësisht e qete sot. Kujdes me çdo fjale qe do thoni. Beqaret me ne fund do Öllojnë një lidhje serioze ashtu si e kane ëndërruar prej kohesh. Miqtë do jene mbështetje e forte. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire te mundshme, prandaj kuÖzojini sa te mundni shpenzimet.

Akrepi

Dite e shkëlqyer ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndodhin gjera qe as nuk i kishit imagjinuar ndonjëherë, prandaj shfrytëzojeni çdo çast sikur te ishte i fundit. Edhe për beqaret priten takime te jashtëzakonshme. Ne planin Önanciar nuk do ece çdo gjë si keni dëshiruar. Shpenzoni vetëm për gjerat me te domosdoshme nëse nuk doni te mbeteni shpejt pa para.

Shigjetari

Dite e kënaqshme do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do ketë ndonjë pasion te madh, por mirëkuptimi dhe dialogu do mbizotërojnë. Beqaret nuk do jene ne humor për te dale neper takime dhe do preferojnë te vazhdojnë me rutinën e tyre. Ne fakt ky do jete një gabim i madh. Ne planin Önanciar vështirësitë do vazhdojnë ende. Ne rastin me te keq kërkoni ndihme nga te afërmit.

Bricjapi

Sot mund te ndodhe çdo gjë ne jetën tuaj ne çift. Jupiteri, Venusi dhe Urani do bëhen bashke dhe do ju krijojnë kushtet e duhura për t’u dashuruar pa dorashka. Edhe beqaret nga ana tjetër do ndihen me te lire për te bere atë qe do ndiejnë. Buxheti do jete i kënaqshëm. Me një menaxhim me te mire mund te arrini shume shpejt te ngrini biznesin e ëndrrave.

Ujori

Kjo e sotmja do jete një dite shume e zakonshme për juve qe jeni ne një lidhje. Beni ne çdo moment atë qe do ndieni dhe mos mendoni për ditët me pas. Beqaret do Öllojnë një lidhje me shpejt nga sa e kishin ëndërruar. Gjerat do ndryshojnë njëherë e mire për ta. Gjendja e Önancave nuk do jete ashtu si ju e keni pritur. Kujdes me shpenzimet e panevojshme.

Peshqit

Juve qe jeni ne një lidhje duhet te jeni me te përgjegjshëm me veprimet dhe me fjalët sot. Ai qe keni ne krah nuk do jete ne humorin me te mire te mundshëm dhe papritur mund te lindin mosmarrëveshje. Beqaret do bien ne dashuri me një person qe nuk është ne parametrat e tyre. Mund te vuajnë me vone nëse hedhin hapa te pamenduara. Financat duhen mbajtur gjithë kohës nen kontroll./a.m.

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com