FOTO/ Këngëtarja shqiptare sfidon me bikini në mes të borës

Kengetarja 1

Këngëtarja e njohur, Vesa Smolica, është një figurë mjaft e dashur për publikun. Me zërin dhe projektet e saj muzikore ajo ka arritur të vjedhë zemrat e të gjithëve.

Këngëtaren e shohim mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon momente nga përditshmëria e saj gjithashtu nuk mungojnë as pozat seksi.

Së fundmi Vesa ka ardhur me disa poza mjaft provokuese. E veshur me bikini në mes të borës bukuroshja brune ka “rritur temperaturat”.

“A ma nxeht mrena a jashtë?“- shkruan ajo.

Menjëherë një lumë komentesh janë bërë në fotot e saj ku fansat nuk kanë nguruar ta komplimentojë për fizikun e saj perfekt.

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.