Champions/ Napoli në avantazh me Barcelonën; Chelsea-Bayern është 0-2

 

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet që po luhen në këto çastë në Champions League dhe ku kemi vetëm një gol të shënuar, atë të Dris Mertensit në “San Paolo”, që ka vulosur suksesin e Napolit kundër Barcelonës në këto 45 minuta.

Ka qenë një gol mjaft i bukur i belgut shtatshkurtër, i cili me të djathtën e ka lënë të palëvizur Ter Shtegenin duke tundur rrjetën në minutën e 30-të.

Ndërkohë 0-2 në Londër, ku Celsi po ndeshet me Bajernin e Mynihut në një ndeshje të luftuar, e që ka prodhuar 2 gola pjesen e dyte deri tani.

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.