BBV\Moderatori sulmon banoren: “Heidi bënte si ato dhitë në mal”

Moderatori i njohur Arjon Muça ishte i ftuar në spektaklin e “Cherry on Top”, ku ka komentuar personazhet e Big Brother Vip 3 dhe sjelljet e tyre.

E teksa janë krijuar diskutime dhe debate lidhur me finalistët dhe se cili prej tyre meriton të shpallet fitues i këtij edicioni, Arjoni dha opinioin e tij për Heidin, për të cilën nuk shfaqi aspak simpati.

“Heidi e di si bënte? Si ato dhitë në mal, që kur kanë frikë bëjnë sikur kanë vdekur, këtë bënte Heidi. S’dinte si të dilte nga situata, qeshte apo thoshte nuk e kuptova mirë.”- ishte kjo deklarata e bërë nga moderatori Arjon Muça për Heidin.

Kujtojmë se kjo e fundit një prej finalisteve të këtij edicioni dhe një prej konkurrenteve më të pëlqyera për publikun.

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com