Java News

Java News

Sot temperatura arrin 40°C

Moti do të jetë  i kthjellët dhe vranësira të pakta në  zonat malore. Era do të  jetë me drejtim  Verilindje (NE) me shpejtësi  10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5  metër në det të hapur. Temperaturat...

Read more
Page 2103 of 2541 1 2,102 2,103 2,104 2,541

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.