Arrestohet pas 18 vitesh shqiptari në Greqi, akuzohet për vrasjen e një të moshuare në vitin 2003

Arrestohet në Greqi një shtetas shqiptar për një vrasje 18 vite më parë.

Bëhet fjalë për vrasjen e një të moshuare në vitin 2003 në Volos.

Shqiptari ishte futur në shtepinë e të moshuarës dhe e kishte dhunuar duke e qëlluar në koke e trup me sende të forta e thikë.

Më pas, ai kishte grabitur shtëpinë. Në banesë, policia kishte gjetur një shenjë gishti, e cila u identifikua pas 18 vitesh. BW

/e.rr

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

ADVERTISEMENT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.