Aksidenti/Shoferi turk del nga rruga në Rrogozhinë (Video)

Kamioni

 

 

 

 

 

 

 

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Rrogozhinë. Një kamion ka dalë nga rruga dhe ka mbetur i plagosur lehtë drejtuesit i mjetit, një shtetas turk.

Dyshohet se shkak i aksidentit mendohet është bërë terreni i rrëshqitshëm në rrugë si pasojë e reshjeve të shiut.

Drejtuesi i mjetit ka pësuar dëmtime të lehta dhe ka marrë mjekim. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka kryer veprimet e hetimore. (BW)

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.