Agron Llakaj humb nënën, i bën dedikimin prekës

Auto 640 0 5cf0e76d588221559297430

Agron Llakaj ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të personit të dashur në familje.

  • foto galeri

Në një shkrim në Instagram ku ka publikuar fotografinë e nënës së ndjerë Maro, shkruan fjalët prekëse duke kujtuar gjithçka i ka thënë para se të largohej nga jeta.
“…ike Nena Maro ! Ike ! E sic me thoje-” Te Zotit jemi dhe te Zoti do kthehemi ! “…e mira dhe e dashura nena Maro ! Na ke kerkuar te mos derdhim lote me largimin tend,se ” rrojta sa desha ! “-thoje…,e te te mbajme mend ashtu te dashur e te qeshur….,nene madhe Maro ! Udhe te mbare drejt Zotit….,

shpirti yt eshte ketu ku e ke shperndare…,ne femije e niper e mbesa….,te Kostandina ,te Alkida dhe Eno….por edhe te une ,se si nene te desha dhe si bir me deshe ! Lamtumire nene e dashur Maro!”, shkroi Llakaj.

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

ADVERTISEMENT

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.