Namir Lapardhaja

Namir Lapardhaja

Basha iku…

Nga Namir Lapardhaja Basha iku dhe askush nuk vajtoi, gafrroi flokët, ngriti zërin, ngrysi ballin, përveshi llërët, lëshoi kushtrimin, mblodhi krahinën, fisin, fshatin..., organizoi turmat, çoroditi njerëzit, nisi mashtrimin, thuri...

Read more
Page 6 of 8 1 5 6 7 8

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com