Policia reagon për krimin në Lushnje, 2 vëllezërit vrasin të riun, i plagosin babanë dhe dy vëllezërit binjakë

Policia e Lushnjes ka dhënë njoftimin zyrtar për sherrin mes të afërmve në fshatin Garunjas, ku dy vëllezër kanë qëlluar me armë drejt një familje, duke vrarë një prej djemve, e duke plagosur babanë e tij si dhe dy vëllezër të tjerë. I vrarë ka mbetur shtetasi Romeo Hasalla 30-vjeç, ndërkohë që të plagosur kanë … Continue reading Policia reagon për krimin në Lushnje, 2 vëllezërit vrasin të riun, i plagosin babanë dhe dy vëllezërit binjakë