KQZ: Kosto e zgjedhjeve në 6 bashki, 180 milionë lekë! Në Vorë, votim elektronik

KQZ: Kosto e zgjedhjeve në 6 bashki, 180 milionë lekë! Në Vorë, votim elektronik

Zbulohet kandidatja e PS në Shkodër, burime: Prefektja Majlinda Angoni garon për kryebashkiake në 6 Mars

Zbulohet kandidatja e PS në Shkodër, burime: Prefektja Majlinda Angoni garon për kryebashkiake në 6 Mars

Ka marrë edhe mbështetjen e Ramës/ Zbardhet emri i kandidates për kryetare bashkie në Durrës. Ja kandidatët e Bashës dhe Berishës

Ka marrë edhe mbështetjen e Ramës/ Zbardhet emri i kandidates për kryetare bashkie në Durrës. Ja kandidatët e Bashës dhe Berishës

“21 Janari”, Klosi: Basha nuk i shkoi fare në zyrë Berishës! Qëllimi i vërtetë i vrasjeve dhe si u bllokuan hetimet

“21 Janari”, Klosi: Basha nuk i shkoi fare në zyrë Berishës! Qëllimi i vërtetë i vrasjeve dhe si u bllokuan hetimet

21 Janari/ Rama kujton 4 viktimat nga vrasja barbare në bulevard: Drejtësia vonon por s’harron

21 Janari/ Rama kujton 4 viktimat nga vrasja barbare në bulevard: Drejtësia vonon por s’harron

11 vjet nga protesta e 21 janarit ku 4 persona mbetën të vrarë para Kryeministrisë/ Familjarët në kërkim të drejtësisë

11 vjet nga protesta e 21 janarit ku 4 persona mbetën të vrarë para Kryeministrisë/ Familjarët në kërkim të drejtësisë

Si do të hyjë në zgjedhjet e 6 Marsit Lëvizja e Berishës? Ristani nuk e fsheh: Jemi në bisedime me LSI

Si do të hyjë në zgjedhjet e 6 Marsit Lëvizja e Berishës? Ristani nuk e fsheh: Jemi në bisedime me LSI

“Këtë punë nuk e lë për asgjë në botë”/ Veliaj për 6 marsin: Çdo kandidat do kalojë përmes një minivetingu! Fitojmë 6-0

“Këtë punë nuk e lë për asgjë në botë”/ Veliaj për 6 marsin: Çdo kandidat do kalojë përmes një minivetingu! Fitojmë 6-0

“Qarqet diplomatike i kanë vënë vizën presidentit”/ Braho: Meta legalizoi koalicionin me Berishën, ka gjetur tenxherja kapakun

“Qarqet diplomatike i kanë vënë vizën presidentit”/ Braho: Meta legalizoi koalicionin me Berishën, ka gjetur tenxherja kapakun

Situata e Covid 19/ Ministria e Shëndetësisë: 2,383 qytetarë të infektuar dhe 3 humbje jete në 24 orët e fundit

Situata e Covid 19/ Ministria e Shëndetësisë: 2,383 qytetarë të infektuar dhe 3 humbje jete në 24 orët e fundit

Mes Bashës dhe Berishës për zgjedhjet e 6 Marsit, flasin aleatët: Ja kë preferojmë për koalicion

Mes Bashës dhe Berishës për zgjedhjet e 6 Marsit, flasin aleatët: Ja kë preferojmë për koalicion

“Ndal ose jashtë”/ Basha “kërcënon” mbështetësit e Berishës: Thirrini mendjes se…

“Ndal ose jashtë”/ Basha “kërcënon” mbështetësit e Berishës: Thirrini mendjes se…

Siglën e PD e mban Basha, Berisha regjistrohet si koalicion për 6 Marsin! Kandidatët zgjidhen me primare

Siglën e PD e mban Basha, Berisha regjistrohet si koalicion për 6 Marsin! Kandidatët zgjidhen me primare

Zgjedhjet e pjesshme lokale/ Rama i mbyll derën Valdrin Pjetrit: PS nuk i jep askujt shanse të dyta!

Zgjedhjet e pjesshme lokale/ Rama i mbyll derën Valdrin Pjetrit: PS nuk i jep askujt shanse të dyta!

KRYESORE

KRONIKË

POLITIKË

EKONOMI

SOCIALE

SPORT

KULTURË

BOTË

TEKNOLOGJI

KURIOZITETE

SHËNDETI

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.