home test

Lajmi i fundit/ Mbërrijnë në Rinas vaksinat e reja të Pfizer, Rama: Shpejt do kemi vaksinimin intensiv

Lajmi i fundit/ Mbërrijnë në Rinas vaksinat e reja të Pfizer, Rama: Shpejt do kemi vaksinimin intensiv

Vaksina Covid-19/ Manastirliu konfirmon se dërgesa e vonuar e Pfizer mbërrin sonte

Vaksina Covid-19/ Manastirliu konfirmon se dërgesa e vonuar e Pfizer mbërrin sonte

Ilir Meta: Po fitoi Rama, iki si president dhe dal në opozitë!

Ilir Meta: Po fitoi Rama, iki si president dhe dal në opozitë!

“Saliu mashtron si gjithmonë”, Mazniku hedh në gjyq Berishën për shpifje: Nuk marr asnjë pagë e nuk jam në ato borde!

“Saliu mashtron si gjithmonë”, Mazniku hedh në gjyq Berishën për shpifje: Nuk marr asnjë pagë e nuk jam në ato borde!

Shqipëria në 24 orët e fundit: 800 të vaksinuar, 764 raste të reja dhe 20 viktima nga Covid

Shqipëria në 24 orët e fundit: 800 të vaksinuar, 764 raste të reja dhe 20 viktima nga Covid

“BE e tha qartë se kushtet janë plotësuar, prioritet mbajtja e konferencës ndërqeveritare”

“BE e tha qartë se kushtet janë plotësuar, prioritet mbajtja e konferencës ndërqeveritare”

Shtyhet dërgesa e Pfizer për Shqipërinë, 15,210 dozat e vaksinave do të mbërrijnë të martën

Shtyhet dërgesa e Pfizer për Shqipërinë, 15,210 dozat e vaksinave do të mbërrijnë të martën

“Shqipëria dhe rajoni u lanë mënjanë për vaksinat”/ Rama: I kemi bërë detyrat për integrimin

“Shqipëria dhe rajoni u lanë mënjanë për vaksinat”/ Rama: I kemi bërë detyrat për integrimin

“Shqipëria ka bërë progres në zbatimin e reformave”/ Borrell për zgjedhjet: Kandidatët për deputetë duhet të jenë njerëz me integritet

“Shqipëria ka bërë progres në zbatimin e reformave”/ Borrell për zgjedhjet: Kandidatët për deputetë duhet të jenë njerëz me integritet

Gjykata jep vendim, dënohet me burg për korrupsion Sarkozy/ I pari ish-President në historinë e Francës pas hekurave

Gjykata jep vendim, dënohet me burg për korrupsion Sarkozy/ I pari ish-President në historinë e Francës pas hekurave

“Organet e reja të drejtësisë kanë filluar të veprojnë”/ Këshilli i Stabilizim Asociimit: Shqipëria progres në përgatitjen e zgjedhjeve

“Organet e reja të drejtësisë kanë filluar të veprojnë”/ Këshilli i Stabilizim Asociimit: Shqipëria progres në përgatitjen e zgjedhjeve

Rama në Bruksel/ Takohet me përfaqësuesit e lartë të BE. Shoqërohet nga Mazi, Xhaçka dhe Balla

Rama në Bruksel/ Takohet me përfaqësuesit e lartë të BE. Shoqërohet nga Mazi, Xhaçka dhe Balla

Celibashi u bën thirrje partive: Dorëzoni brenda afateve dokumentacionin e kandidimit

Celibashi u bën thirrje partive: Dorëzoni brenda afateve dokumentacionin e kandidimit

Firmosin marrëveshjen/ PD dhe LSI me slogan të kombinuar

Firmosin marrëveshjen/ PD dhe LSI me slogan të kombinuar

Procesi i vaksinimit/ Sot pritet të mbërrijnë 15 mijë vaksina të Pfizer, brenda 10 ditësh vijnë edhe 14,400 vaksina të AstraZeneca

Procesi i vaksinimit/ Sot pritet të mbërrijnë 15 mijë vaksina të Pfizer, brenda 10 ditësh vijnë edhe 14,400 vaksina të AstraZeneca

KRYESORE

KRONIKË

POLITIKË

EKONOMI

SOCIALE

SPORT

KULTURË

BOTË

TEKNOLOGJI

KURIOZITETE

SHËNDETI

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.