Lajmet e Fundit

Dita e 5-të e vaksinimit në Shqipëri, asnjë efekt anësor tek 344 mjekët që kanë marrë dozat

Dita e 5-të e vaksinimit në Shqipëri, asnjë efekt anësor tek 344 mjekët që kanë marrë dozat

Basha akuza për përmbytjet, Rama: Nën ujë je ti, Saliu, Iliri dhe Mona që doni si kamerdare Nusretin dhe Tiren

Basha akuza për përmbytjet, Rama: Nën ujë je ti, Saliu, Iliri dhe Mona që doni si kamerdare Nusretin dhe Tiren

Dëmet nga përmbytjet/ Rama: Shteti do të kompensojë gjithçka, siç ndodhi në 2010-ën

Dëmet nga përmbytjet/ Rama: Shteti do të kompensojë gjithçka, siç ndodhi në 2010-ën

Vrasja e Vajdin Lamajt dhe Klodian Saliut/ Ekstradohet nga Kosova Indrit Taullai

Vrasja e Vajdin Lamajt dhe Klodian Saliut/ Ekstradohet nga Kosova Indrit Taullai

“Edhe 100 ditë nga zgjedhjet e 25 Prillit”, Rama flet për nismën e re: Do të publikojmë…

“Edhe 100 ditë nga zgjedhjet e 25 Prillit”, Rama flet për nismën e re: Do të publikojmë…

COVID në botë/ Mbi 2 mln viktima. Gjermania bëhet vendi i dhjetë që tejkalon 2 mln infektime

COVID në botë/ Mbi 2 mln viktima. Gjermania bëhet vendi i dhjetë që tejkalon 2 mln infektime

Rama: Në 2008 Berisha dhe toger Nishani hoqën vijën e drejtë bazë me ligj, i dhuruan Greqisë 1200 km/2 det

Rama: Në 2008 Berisha dhe toger Nishani hoqën vijën e drejtë bazë me ligj, i dhuruan Greqisë 1200 km/2 det

‘Babi u vra për 600 €’/ Flet djali i viktimës në Athinë: Shkuam t’u kthenim borxhin, por na qëlluan

‘Babi u vra për 600 €’/ Flet djali i viktimës në Athinë: Shkuam t’u kthenim borxhin, por na qëlluan

“Kush ka kaluar COVID është imunizuar për 5 muaj”/ Paralajmërimi i ekspertëve: Personat e infektuar në valën e parë tani mund të…

“Kush ka kaluar COVID është imunizuar për 5 muaj”/ Paralajmërimi i ekspertëve: Personat e infektuar në valën e parë tani mund të…

“Thirrje për protesta në internet”/ FBI: Po marrim informacione dhe po vëzhgojmë individë që mund të kenë si qëllim…

“Thirrje për protesta në internet”/ FBI: Po marrim informacione dhe po vëzhgojmë individë që mund të kenë si qëllim…

Paralajmërimi i Ramës: Do sjell sërish vaksina me kuaj… Po negociojmë me AstraZeneca-n

Paralajmërimi i Ramës: Do sjell sërish vaksina me kuaj… Po negociojmë me AstraZeneca-n

Si do të shkojë opozita në zgjedhje? Basha tregon taktikën: Ne kemi një preferencë të vetme…

Si do të shkojë opozita në zgjedhje? Basha tregon taktikën: Ne kemi një preferencë të vetme…

Rama flet për vaksinat: Na i dhuruan sepse isha lypësi më i dalluar, erdhën me forca special deri në kufirin tonë

Rama flet për vaksinat: Na i dhuruan sepse isha lypësi më i dalluar, erdhën me forca special deri në kufirin tonë

Identifikohen 4 viktimat e aksidentit / Çifti nga Kosova ishte kthyer nga Zvicra, një 3-vjeçare në gjendje të rëndë

Identifikohen 4 viktimat e aksidentit / Çifti nga Kosova ishte kthyer nga Zvicra, një 3-vjeçare në gjendje të rëndë

Përgjaket “Rruga e Kombit”, shuhen në aksident 4 anëtarët e familjes nga Kosova

Përgjaket “Rruga e Kombit”, shuhen në aksident 4 anëtarët e familjes nga Kosova

KRYESORE

KRONIKË

POLITIKË

EKONOMI

SOCIALE

SPORT

KULTURË

BOTË

TEKNOLOGJI

KURIOZITETE

SHËNDETI

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.